Vítáme Vás v Centru MARTIN

Informace o Centru Martin

Centrum MARTIN o.p.s pomocí pestré nabídky vzdělávacích a volnočasových aktivit a kurzů nabízí mladým lidem další vzdělávání, přípravu při hledání zaměstnání i smysluplné trávení volného času. Pro účastníky kurzů je připravena široká nabídka činností, jejichž pomocí mají možnost poznávat a rozvíjet své zájmy a dovednosti a tím zvyšovat svoji soběstačnost a sebevědomí. Motivujeme mladé lidi k činnosti a tím předcházíme potenciálním nežádoucím iniciativám pramenícím z nevyplněného volného času. Naším společným cílem je smysluplně strávený volný čas a aktivizace v kolektivu vrstevníků, spolupracovníků a kamarádů.

Chci se dozvědět více

Naše činnost

Naším logem je otevřená dlaň pro všechny, kteří mají zájem spolu s námi aktivně trávit volný čas v přátelské pohodě nebo aktivně pracovat na zvýšení své pracovní uplatnitelnosti.
Název našeho Občanského sdružení jsme zvolili na památku Martina Kočího, bratra zakladatelky Daniely Prokopové.
Centrum MARTIN o.p.s vzniklo jako reakce na potřeby žáků učiliště a jejich rodičů. Nabízíme studentům pestrou nabídku volnočasových aktivit, ze kterých si může vybrat každý, pokud se chce vzdělávat a zvyšovat si do budoucna svou pracovní kvalifikaci nebo chce pod vedením odborníka zlepšit své schopnosti a zdraví. A nebo se chce jen pobavit a zasportovat si v kolektivu svých přátel a vrstevníků.

Chci se dozvědět více

Chcete se zeptat?

Zde je prostor pro Váš dotaz

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Přečtěte si podmínky

    There is nothing to show here!
    Slider with alias e-shop not found.