Centrum MARTIN o.p.s při OU pro žáky s více vadami aktuálně nabízí sérii kurzů zaměřenou na nezaměstnané osoby s mentálním a kombinovaným (mentální v kombinaci s tělesným nebo smyslovým) postižením. V rámci propojených aktivit projektu zajišťujeme ucelený systém vzdělávání s ohledem na různorodé potřeby klientů projektu. Výuka probíhá v nově vytvořené multimediální učebně v budově Odborného učiliště v Chelčického ulici v Praze 3. odborná praxe probíhá v kavárně "Café MARTIN" na adrese Na hrázi 5, Praha 8.

Projekt CZ.1.04/2.1.01/74.00086 "Zvyšování kompetencí a praxe na trhu práce pro lidi s mentálním postižením" je financován z prostředků ESF prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu ČR.


 • Každý účastník programu absolvuje řadu skupinových i individuálních lekcí zaměřenou na zvýšení uplatnitelnosti na trhu práce a získání všeobecných znalostí v tomto oboru
 • Každý účastník absolvuje odbornou praxi v tréninkovém kavárně, kde získá jak všeobecné zkušenosti uplatnitelné v různých oborech zaměstnání, tak i konkrétně zaměřené dovednosti plynoucí z kavárenského provozu
 • Každý účastník bude mít k dispozici asistenta, který jej doprovodí na pracovní pohovor nebo mu pomůže při komunikaci s úřady, případně s činnostmi na jednotlivých aktivitách projektu.
 • Vybraným absolventům vzdělávacího programu bude nabídnuto trvalé pracovní uplatnění.
 • Veškeré poskytované aktivity jsou pro účastníky zdarma!
 • V případě potřeby můžeme účastníkům zajistit dopravu na jednotlivé lekce.
 • Pro účastníky je zajištěno stravování.
 • Časová dotace vzdělávacího kurzu činí více než 200 hodin, o absolvování bude vystaven certifikát.

Právě probíhající III. cyklus kurzů v rámci tohoto programu je již plně obsazen, ale v případě Vašeho zájmu si  níže můžete stáhnout přihlášku do Programu (se zahájením od října 2013), vyplněnou ji zašlete poštou či osobně doručte na adresu Centrum MARTIN o.p.s, tedy Chelčického 2, 130 00 Praha 3.

Pro jakékoliv další informace též volejte na 725 576 812 nebo pište na email osmartin@seznam.cz

K dispozici je zde též leták o Programu pro tisk.

Chcete se zeptat?

Zde je prostor pro Váš dotaz

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů
  Přečtěte si podmínky